Partnerzy

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Firma łączy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co lokuje ją w segmencie szybko rozwijających się spółek najnowszych technologii. Sprint buduje między innymi inteligentne systemy sterowania ruchem i nowoczesne systemy monitoringu wizyjnego w największych miastach w Polsce, a także jest autorem wielu innowacyjnych projektów, m.in. systemu do wizualizacji zdarzeń VIZAN. Naszą ofertę dla rynku operatorów telekomunikacyjnych opieramy głównie o rozwiązania Alcatel-Lucent, którego jesteśmy akredytowanym partnerem. Oferta ta obejmuje m.in. rozwiązania dla sieci FTTx (GPON, xDSL), przełączniki IP/MPLS, transmisje optyczną DWDM. Zajmujemy się również kompleksowym wykonawstwem dużych projektów linii i sieci światłowodowych w modelu „zaprojektuj i wybuduj”. Posiadamy własne biuro projektowe i ekipy wykonawcze. Siedziba główna firmy mieści się w Olsztynie, zaś oddziały w Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie i Szczecinie. Gwarantujemy wykonawstwo prac na najwyższym poziomie, o czym mogą świadczyć posiadane certyfikaty: ISO 9001:2006, AQAP 2110:2009 oraz Wewnętrzny System Kontroli (WSK). Poprzez wdrożenie normy AQAP 2210:2006 spełniamy restrykcyjne wymagania NATO w zakresie zapewnienia jakości oprogramowania, natomiast dzięki wdrożeniu AQAP 2110:2009 jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymogi NATO dotyczące zapewnienia jakości w projektowaniu, pracach rozwojowych i produkcji. Chcemy, by Sprint był postrzegany jako solidny partner dla najbardziej wymagających klientów, dostarczając im najwyższej klasy rozwiązania i usługi w oparciu o doświadczenie wiodących na świecie dostawców zaawansowanych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych.

Firma SEiT działa na rynku usług związanych z technologiami światłowodowymi. Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w projektach przy budowie linii optycznych, ich serwisowaniu, nadzorowaniu inwestycji oraz przy budowie i modernizacji serwerowni. Z naszych usług wsparcia technicznego skorzystało już wiele firm dzięki czemu mogliśmy uczestniczyć razem z nimi przy realizacji prestiżowych projektów realizowanych w naszym kraju. W związku z zapotrzebowaniem rynku na nowe usługi w ostatnim okresie rozwinęliśmy dział zajmujący się specjalistycznymi pomiarami sieci światłowodowych i ich okresowym czyszczeniem.
Dodatkowo jesteśmy integratorem systemów do budowy sieci światłowodowych i transmisji danych. W swojej ofercie posiadamy wiele znanych marek jak również posiadamy produkty oferowane pod własną marką. Zawsze dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów poddając je ciągłej kontroli. Naszą wiedzę doceniają również producenci oferowanego przez nas osprzętu, powierzając nam nowe rozwiązania w celu wydania opinii na ich temat. Dzięki takiej współpracy z producentami systemów światłowodowych jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.
Naszą wiedzę wykorzystujemy również organizując szkolenia z technik światłowodowych dla instalatorów, użytkowników czy administratorów sieci światłowodowych. Z uczestnikami szkoleń dzielimy się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale również naszym doświadczeniem praktycznym co podnosi rangę tych szkoleń. Zapraszamy do współpracy.

You'll marketing and branding to suma doświadczeń Joanny Staniszewskiej i Anny Tylikowskiej - marketerek pracujących latami dla marek polskich i zagranicznych. To także zespół specjalistów realizujących projekty marketingowe i PR. Wspieramy osoby i firmy chcące przenieść swoje marki na nowy poziom. Specjalizujemy się w strategiach komunikacji i promocji, kreacji wizerunku B2B i B2C, działaniach w mediach społecznościowych, współpracy z zagranicą oraz szkoleniach. Marketing traktujemy całościowo: od tworzenia strategii marketingowej, przez plany taktyczne po realizację kampanii, analizy i wnioski. Zgodnie z naszą misją, na preferencyjnych warunkach współpracujemy ze start-upami i projektami pożytecznymi społecznie. Skontaktuj się z nami: www.youll.be.

Firma Mantar jest producentem szaf teleinformatycznych na potrzeby budowy, rozbudowy lub modernizacji sieci internetowych.
Posiadamy w ofercie szafy przystosowane do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Specjalizujemy się w produkcji szaf antywłamaniowych.
Do naszych głównych kompetencji należy produkcja szaf dedykowanych dla sieci FTTx, zaprojektowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych kontrahentów.

Marka iDEA4TEC jest projektantem i dostawcą elektroniki przemysłowej na zintegrowanym rynku UE. W ofercie dla ISP znajdują się rozwiązania bateryjnych urządzeń zasilających.
Podczas cyklicznych imprez MUM (2013/2014) organizowanych przez MikroTik, dużą popularnością cieszył się “Smart PowerBank PoE 16v”.
“Smart PowerBank” jest ręcznym źródłem zasilania zgodnym z pasywnym PoE. Niezbędny w procesie instalacji, konserwacji urządzeń CPE MikroTik i UBNT.

Orange Polska jest dynamicznym i największym w Polsce przedsiębiorcą telekomunikacyjnym, oferującym kompleksowe i złożone rozwiązania telekomunikacyjne dla krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych, klientów biznesowych, jak również klientów indywidualnych.
Firma dysponuje siecią telekomunikacyjną o zasięgu ogólnopolskim opartą na najnowocześniejszych rozwiązaniach sprzętowych , dzięki czemu na terenie całego kraju oferuje zaawansowane usługi transmisji danych w różnych opcjach przepływności, a także o parametrach sieciowych zaspokajających potrzeby biznesowe operatorów telekomunikacyjnych.
Sieć Orange Polska i zastosowane w niej rozwiązania technologiczne umożliwiają świadczenie usług transmisji danych o najwyższym poziomie jakościowym. Orange Polska posiada bardzo dobrze rozwiniętą i doświadczoną linię wsparcia technicznego, dzięki czemu jest w stanie zapewnić szybką wykrywalność awarii, a przede wszystkim szybkie i skuteczne ich usuwanie, przez co w możliwie maksymalnym stopniu ograniczamy możliwość wystąpienia awarii mających wpływ na świadczone usługi klientom końcowym.
W portfolio OPL znajdują się usługi transmisji danych świadczone w oparciu o sieci wykorzystujące technologie xWDM, Ethernet, SDH oraz ATM/FR, o zakresie przepływności od 1 Mb/s do 10 Gb/s, co umożliwia budowę rozwiązań telekomunikacyjnych na bazie oferty Orange Polska poprzez tworzenie połączeń między wskazanymi lokalizacjami w konfiguracji punkt-punkt oraz punkt – wielopunkt, dostęp do platform peeringowych i zasobów Internetowych.
OPL jest operatorem sieci Internetowej obejmującej największą ilość abonentów w kraju (sieć opisana AS 5617) a także dostawcą usług oferowanych w ramach platformy peeringowej TPIX liczącej ponad 300 uczestników. W ramach dostępu do sieci Internetowej, OPL zapewnia dostęp do zasobów Internetowych krajowych i zagranicznych.
OPL także dysponuje w swoim portfolio usługi komplementarnymi, dzięki którym Operatorzy mogą mieć dostęp do infrastruktury teletechnicznej OPL tj.: Telehousing Pro, Wieże i Maszty, ROI.
Celem działalności Orange Polska jest dostarczanie zaawansowanych produktów telekomunikacyjnych najwyższej jakości, budujących wysoką satysfakcję kliencką, a przez to osiągnięcie pozycji najchętniej wybieranego dostawcy usług telekomunikacyjnych. Do tego celu zbliża nas korzystanie z nowoczesnych technologii, szeroki zakres geograficzny, jak również kompleksowe i stale rozwijane portfolio produktowe, zorientowane na różne segmenty klienckie i reagujące na zmieniające się potrzeby rynkowe.

Klaster E-południe formalnie zarejestrowany jako STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO jest modelowym przykładem klastra gospodarczego.Klastry przemysłowe to geograficzna koncentracja konkurencyjnych firm w powiązanych sektorach, związanych ze sobą gospodarczo, dzielących te same umiejętności, technologię i infrastrukturę. W klastrze, wielkie i małe przedsiębiorstwa osiągają znacznie więcej niż gdyby miały pracować same, dzięki sieci związanych przedsiębiorstw, dostawców, usług, instytucji akademickich oraz producentów skoncentrowanych na tym samym obszarze.

Exatel to wiodący operator telekomunikacyjny w Polsce, dostarczający rozwiązania dla firm (również małych i średnich) oraz administracji publicznej. Jest spółką należącą do Grupy Kapitałowej PGE. Firma posiada własne data center, a jako operator oferuje usługi transmisji danych, a więc kompleksowe rozwiązanie, gwarantujące najwyższy standard obsługi. Ma również portfolio usług w chmurze, pozwalających na ograniczenie kosztów IT dla firm. Więcej informacji: www.exatel.pl

Firma Falesia Systemy sp. z o.o. oferuje swoje produkty dla klientów – operatorów wymagających przesyłania danych drogą radiową i naziemną. Bardzo szeroka gama produktów przeznaczonych do przesyłania danych w sposób bezprzewodowy i przewodowy spełnią wysokie wymagania stawiane przez operatorów praktycznie w każdym miejscu sieci. Firmę tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe u międzynarodowych dostawców telekomunikacyjnych oraz u operatorów telekomunikacyjnych zarówno stacjonarnych jak i komórkowych. Firma Falesia Systemy jest autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski sprzętu marek telekomunikacyjnych: (1) Cambridge Broadband, (2) Eltek, (3) Ericsson, (4) Ericsson-LG, (5) Infinet Wireless, (6) NEC, (7) PacketFront, (8) Siae, (9) Ubiquoss.

Procesy 5 to autorskie rozwiązanie dla systemu zarządzania projektami/sprawami, obiegu dokumentów oraz modelowania procesów organizacyjnych wraz z ich uruchamianiem (własne narzędzie klasy BPMS). Ponadto umożliwia generowanie szkoleń i testów stanowiskowych, a także posiada funkcje do zarządzania infrastrukturą zasobów oraz danych i aplikacji (wszystkie dane na jednej matrycy). Zawiera trzy generowane interfejsy dostępu do danych/procesów:

  • dostęp do danych poprzez generowane widoki danych (http/www)
  • wykonywanie procesów BPMN (http/www)
  • wykonywanie procesów BPMN (terminal ASCII)
  • Procesy 5 to system, w którym pracujemy my sami. Zobacz korzyści, które osiągnęliśmy dzięki wdrożeniu go w naszej firmie.